סטודיו לעיצוב גרפי
פרופוזה הינה חברת מיתוג הבונה ומפתחת מגוון רחב של פתרונות מיתוג ועיצוב יצירתיים לחברות, תאגידים, מוצרים וקמפיינים, באמצעות אסטרטגיה שיווקית ממוקדת תוצאות, עיצוב שפה ויזואלית מבוססת מסרים והגדרת חוקי מותג.
החברה ממוקמת בהרצלייה פיתוח ומזה כ- 15 שנים מלווה את לקוחותיה ומספקת להם את הכלים הדרושים להצגתם בצורה הטובה והמקצועית ביותר בשוק המקומי והבינלאומי.
חברת פרופוזה ידועה באיכות המקצועית הגבוהה של עבודתה ובחשיבה היצירתית הייחודית שלה. פרופוזה מציעה מגוון שירותים בתחום העיצוב והפיתוח כגון: עיצוב ובניית אתרי אינטרנט בטכנולוגיות מתקדמות, קידום אתרים, קופירייטינג שיווקי, פיתוח מצגות מולטימדיה בטכנולוגיית פלאש PPT / Flash, סרטי תדמית, לוגו, עיצוב גראפי והפקות דפוס יוקרתיות.
חברת פרופוזה מתייחסת למסרים העומדים מאחורי המותג או הזהות של החברה ומתרגמת אותם להיבטים חזותיים .Look & Feel
תהליך מיתוג נכון מתרגם את כלל יתרונותיה של החברה לשפה רעיונית וייחודית, המיתוג קובע ומתווה את הדרך בה החברה תוצג בהתאמה מלאה לדרישות והרגלי הקנייה של קהל היעד ולקוחותיה תוך כדי שיפור התדמית בעיני עובדיה. בחברת פרופוזה, השילוב בין המחלקות - ייעוץ ואסטרטגיה שיווקית, ארט דירקטור והסטודיו, קופירייטרינג, פרסום והפקה, הוא זה המצמיח את הרעיון הקריאטיבי הנכון ביותר לחברה ויוצר מותג מנצח.